Zapomeňte na nudné firemní dárky. Originální ponožky potěší i pobaví!

Řešíte několikrát do roka dárky pro své zaměstnance nebo kolegy? Pak vám možná čas od času dojdou nápady. Přidejte mezi benefity originální ponožky, které jen tak neskončí ve skříni, a máte vyhráno. Poradíme vám, jak se v práci odměnit stylově. 

 

Dobré víno, dárkové koše, vouchery nebo různé bonusové kartičky na čerpání slev jsou fajn a zaměstnance nebo obchodní partnery určitě potěší. Pokud je ale chcete překvapit něčím neotřelým, a zároveň praktickým, nabízejí se kvalitní ponožky s designem podle vašich představ. Může v nich být ukryto mnohem více, než se na první pohled zdá.

 

Ponožky pro firmy jako hravý prvek firemní kultury

Firemní večírky, teambuildingy, motivační soutěže, interní komunikace jako celek – je toto vše pro vaši firmu důležité? Záleží vám na loajalitě zaměstnanců a sounáležitosti s firemní kulturou?

Pak k těmto tématům můžete přistoupit i hravě a zařadit veselé ponožky do různých aktivit jako odměnu. Kolegové je určitě užijí jak v kanceláři, tak třeba na výšlapu do přírody.

Obchodní partneři pak ocení nejen to, že spolupráce s vámi je spolehlivá a bezproblémová, ale také to, že ji umíte odlehčit. Smysl pro humor, nadsázku a kreativní myšlení je nedílnou součástí businessu.

 

Přibalte originální ponožky k dalším praktickým dárkům

Mnoho firem se v souladu se svojí vizí připojuje k myšlenkám udržitelného rozvoje nebo společenské odpovědnosti. Odrazit se to může v mnoha oblastech a jednou z nich je například i obdarovávání zaměstnanců při různých příležitostech.

Firemní dárky v podobě nepotřebných předmětů, které mají navíc často k šetrné výrobě daleko, už rozhodně nejsou trendy. Originální ponožky mohou být proto nejen zpestřením narozenin vašeho šéfa, ale součástí celého konceptu dárkových balíčků

 

Reklamní ponožky mohou podpořit a oživit kampaň

Pokud se vaše firma nebo společnost připojuje k některým celostátním akcím nebo kampaním, můžete to dát najevo mnoha způsoby. Jedním z nich jsou určitě reklamní ponožky s vybranými motivy, symboly nebo logy.

V případě, že právě chystáte vlastní kampaň na podporu nějaké služby nebo produktu, můžete reklamní ponožky použít jako vtipnou součást merchandingu. Placky, hrníčky, klíčenky… To vše už tu bylo. Obujte se do toho tentokrát s opravdovým důvtipem.

 

Jak probíhá zakázková výroba ponožek v Sokino?

Jako český výrobce ponožek dbáme na ty nejlepší materiály a detaily, díky kterým se budete cítit komfortně i po celém dni na nohou.

Při zakázkové výrobě si můžete vybrat z námi navržených motivů, které překlopíme do firemních barev, nebo pro vás vytvoříme unikátní vzory podle vašich požadavků. Chybět nebude samozřejmě ani vaše logo, pokud po něm zatoužíte.

Ponožky můžeme déle opatřit sladěnou etiketou a dárkovým obalem, který pro vás navrhneme v souladu s vaší představou a následně i vyrobíme. Přečtete si více informací o tom, jak vznikají ponožky na zakázku.

Budeme se těšit na tu vaši!