Movember se Sokinem.

Movember se Sokinem.

„Když si nechám narůst knír, zachráním bráchu.“ Slogan akce.

Hmm…. Jsem žena a mám jen ségru.

Ale mám manžela, který je zaměstnán natolik svými životními i pracovními úkoly, že nehodlá ztrácet ani myšlenku na to, že by si své „mužství“ měl vyšetřit. Leda kdybych prý chtěla já.

Mám tátu. Ten nemá zase čas řešit svoje zdraví – prý na co, když to všechno funguje tak, jak má… a už vůbec nebude čekat frontu v čekárně ordinace své lékařky (!), aby jí jen tak ukazoval Jeho svátost pro kontrolu. Nemyslitelné.

Nicméně mám spoustu přátel, kamarádů, bratranců. A i přesto že občas muže – my ženy – považujeme za nepochopitelná stvoření, chceme je mít neustále nablízku. Ale chceme, aby byli zdraví. Vždyť jen s tou jejich rýmičkou pomalu končí svět! Neumíme si představit, kdyby to bylo něco horšího… Kdyby ten svět opravdu mohl skončit.

Takže, milé dámy, nevím jak Vy, ale já se své depilace horního rtu nevzdám! Kníra se zbavuji pravidelně několik let a měnit to opravdu nehodlám. Odvahu těm našim chlapům dodám raději tím, že si navléknu ponožky s MO a hrdě se s nimi budu chlubit, aby se o nich mluvilo. O tom to je. Protože, milé dámy, nejde jen o ně, ale i o nás!

A Vy, pánové, na co ještě čekáte? Otevřete, prosím, oči. Milujeme Vás, potřebujeme Vás, vážíme si Vás. Tak když ne pro sebe, tak aspoň pro nás a naše děti.

Z každých v listopadu prodaných ponožek s knírkem věnujeme nadaci MUŽI PROTI RAKOVINĚ 30,- Kč. 

Vaše milující ženy.