O ponožkách vážně i nevážně

Dá se vůbec psát o ponožkách? Jasně, že dá, už o nich píši pár let, a ač by se zdálo, že jde jen o malý kousek našeho ošacení i v ponožkovém byznysu se neustále mění trendy.

A proč začínám psát tento newsletter právě v tomto období? Protože září je klíčovým měsícem pro marketingová oddělení, která začínají přemýšlet o vánočních dárcích pro své zaměstnance, klienty, obchodní partnery a zákazníky.

Je nejvyšší čas přemýšlet o originálních dárcích, a právě firemní ponožky se stávají stále populárnější volbou. Nejenže jsou praktickým a užitečným dárkem, který obdarovaný ocení a bude nosit dlouho, ale také pomáhají posilovat značku firmy. K ponožkám vám upleteme i čepice z merino vlny, nebo origo letní nebo zimní nákrčníky se stejným vzorem.

S našimi originálními vzory a kvalitními materiály vytvoříte dárek, který zanechá trvalý dojem a zvýší povědomí o vaší značce. Ponožky vyrábíme v České republice a používáme kvalitní materiály – certifikovanou česanou bavlnu, merino vlnu, kašmír a ionty stříbra, které zabrání útoku bakterií.😉

Buďte krok před ostatními a začněte plánovat vánoční dárky právě teď se #Sokino!

 

Věděli jste, že…

🧦 První #ponožky byly pravděpodobně vyrobeny ze zvířecích kůží nebo rostlinných vláken a první boty byly jen proužky kůže přivázané k chodidlům.

🧦 Ponožky se strojově pletou od 16. století.

🧦 Albert Einstein nenosil ponožky.

🧦 Nejdražší ponožky jsou vyrobené z vlny vikuně.

🧦 Slovo fusekle se dostalo do slovníku někdy v 19. století.

🧦 Ve Švejkovi nikde nenajdete, že řekl: „to chce klid a nohy v teple…”

🧦 Existuje vzorec na to, kolik ponožek ztratíme za život.

Jak se rodí firemní ponožky?

Jak probíhá spolupráce se Sokino na výrobě vašich brandových ponožek? Když se rozhodnete pro firemní ponožky, mějte na paměti, že celý proces od návrhu do výroby trvá nějakou dobu. Většinou to závisí na rychlosti schvalovacích procesů ve vaší firmě a na tom, kdo všechno se k projektu vyjadřuje. Co se neupeče do začátku října, to se nestačí schválit a vyrobit.

A jak se rodí originální firemní ponožky? Neminou tyto fáze:

🧦 Komunikace nad zakázkou – definujeme si cílovou skupinu, pro koho ponožky jsou, kolik jich vyrobíme a jak mají vypadat.

🧦 Grafické návrhy designu ponožek – můžete si vybrat z bohaté nabídky našich vzorů, ale ruku na srdce, každá firma chce svůj vlastní originál 😉. S týmem grafiků vám vytvoříme originální návrhy, které budou reprezentovat váš brand.

🧦 Výroba vzorku – upleteme vzorek, abyste mohli zhodnotit výsledek před samotnou výrobou. Někdy mají stroje své limity a nelze vytvořit všechny vzory, ale nebojte se, vždy najdeme alternativu.

🧦 Schvalovací proces a doladění designu – upřesníme a doladíme návrh podle vašich přání.

🧦 Výroba a kompletace zakázky – začneme s výrobou vašich ponožek. Víte, že každá ponožka projde nejméně 5× rukama pracovníků výroby? A jak dlouho se plete ponožka? Záleží na vzoru, každopádně pletení jedné ponožky trvá 3 až 10 minut.😎

🧦 Návrh a výroba etiket, papírových obálek nebo krabiček – navrhneme a vytvoříme vám také originální etiketu, obálku z křídového papíru, nebo luxusní krabičku na 3 páry ponožek.

🧦 Odeslání zásilky – vše krásně zabalíme a odesíláme na vaši adresu. A vy můžete začít distribuovat svým zaměstnancům, zákazníkům, obchodním partnerům.

 

Luxusní obal, který prodává

Již léta zasíláme ponožky v originální kapse z křídového papíru. Letos přicházíme s novinkou – luxusní krabička na 3 páry ponožek. Takový dárek udělá radost i manažerům.

Prostor na etiketě ponožek, obálce a na luxusní krabičce jsou jako plátno pro vaši kreativitu a marketingové poselství.

Tyto plochy jsou skvělou příležitostí poslat vzkaz obdarovaným, udělat si designovou vizitku a zároveň poskytnout základní informace pro vaše zákazníky, klienty a obchodní partnery.

Můžete zde umístit své logo, kontaktní údaje, krátký motivační citát, nebo dokonce vtip, který potěší. Tím vytvoříte nejen unikátní firemní dárek, ale i prostor pro budování silného brandu a loajálního vztahu s vaší cílovkou.

Viera Kotulánová