Proč by měly být ponožky součástí vaší strategie? Odpovědi čekají v našem ponožkovém newsletteru!

 

Přemýšlejte o firemních ponožkách

Ponožky nejsou jen praktickým doplňkem, jsou také vynikajícím nástrojem pro posílení vaší značky a zviditelnění v očích zákazníků, zaměstnanců a obchodních partnerů.

Proč tedy využít právě ponožky jako marketingového nástroje?

🧦 Posílení brandu – na rozdíl od jiných reklamních předmětů ponožky nabízí dlouhodobé využívání, ponožky prostě nikdo nevyhodí. Každé nošení ponožek je připomenutím vaší firmy a posílením loajality.

🧦 Univerzální využití – ponožky jsou ideální pro širokou škálu příležitostí, od firemních dárků po merche pro konference nebo jako součást soutěží na sociálních sítích. V #Sokino již léta doplňujeme merch filmového festivalu Jeden svět nebo běhu pro Movember.

🧦 Personalizace – nabízíme širokou škálu možností personalizace, využíváme firemní barvy, vymýšlíme originální vzory do kterých zakomponujeme vaše logo. A to vše zajišťuje, že vaše značka vyniká. Navíc ponožky dodáme buď v křídové kapse, nebo v luxusní krabičce. I tento prostor můžete využít pro propagaci své firmy.

Nejčastěji se ptáte…

  • Vyrábíte dámské, pánské i dětské ponožky? Jasně všechny.
  • Jak máme odhadnout velikosti? V #Sokino namixujeme poměr velikostí podle cílové skupiny. Nejčastěji jde o velikosti 36-42.
  • Jaký je minimální odběr firemních ponožek? Minimálně 300 párů. Při nižším počtu by byla cena nesmyslná.
  • Jaké je složení ponožek? Česaná bavlna, nebo merino vlna, záleží na vašem výběru. Ponožky vždy obsahují i polypropylen, elastan a ionty stříbra, a to kvůli funkčnosti.

 

Co jste o ponožkách možná (ne)věděli

A pak, že nejsou ponožky zajímavé téma!

Chcete si Sokino ponožky osahat?

Ať už hledáte jedinečný způsob, jak odměnit vaše zaměstnance, nebo hledáte nové způsoby, jak promovat vaši značku, firemní ponožky od Sokino jsou tím pravým řešením.

Nenechte si ujít šanci posílit povědomí o vaší značce s našimi kreativními a kvalitními ponožkami.

A jestli ještě váháte, tak pravidelně vyhlašujeme #Ponožkobraní, napište si o vzorek, vyzkoušejte a pak objednejte. My si za kvalitou našich ponožek stojíme. Vyrábíme je v Čechách, z kvalitní česané bavlny nebo merino vlny a vzory máme originální. Pojďme vymyslet i ten váš.