Kníraté ponožky opět pomáhají mužům s rakovinou

Společnost Sokino letos již počtvrté podpoří prodejem ponožek s knírem nadaci Muži proti rakovině v rámci listopadové akce Run For Movember

 

Slaný, 27. října 2021 – Stejně jako tři roky předtím i letos se společnost Sokino připojila k charitativní běžecké akci Run For Movember, aby podpořila boj proti rakovině prostaty. Prodejem speciální edice ponožek s knírem finančně přispěje nadaci Muži proti rakovině, která z každého páru obdrží 30 Kč. Kromě finanční pomoci chce Sokino zvýšit povědomí o této mužské nemoci a upozornit na potřebu prevence.

 

Charitativní běžecký závod Run For Movember je jednou z akcí nadace Movember, díky které se listopad stal „měsícem knírů“. Právě knírem se muži po celém světě během třetího podzimního měsíce snaží zvýšit povědomí o prevenci rakoviny prostaty. Závodu Run For Movember se lze zúčastnit buď virtuálně během celého měsíce listopad, nebo si závod uběhnout i s dalšími účastníky 6. 11. u Hostivařské přehrady. Stejně si lze pořídit i ponožky Sokino. Ty se dají objednat online při registraci na závod na www.virtualnibeh.cz/53-run-for-movember-2021/virtualni-zavody, nebo na stránkách www.sokino.cz. Osobně si je pak bude možné koupit přímo u stánku během závodu u Hostivařské přehrady.

 

Letos jsou kníraté ponožky Sokino v černobílém a bíločerném provedení a v listopadu, měsíci knírů, by neměly chybět v žádném šatníku. Jejich nošením dáte všem okolo najevo, že jste přispěli na dobrou věc a že vám zdraví mužů není lhostejné. Navíc můžete originálními ponožkami inspirovat i někoho dalšího. Dobrý pocit budete však mít i při jejich nošení, protože ponožkám kromě kníru nechybí zdravotní lem, řetízkovaná špice a ionty stříbra, které brání množení bakterií a udrží vaše nohy bez zápachu i po celodenním běhu.

 

 

Společnost Sokino

Český výrobce ponožek Sokino působí na českém trhu od roku 2018. Firma původně vznikla jako rodinný projekt s cílem uvést na trh značku kvalitních a zdravých ponožek. První zákazníci byli rodinní příslušníci trpící atopickým ekzémem, ale v průběhu krátké doby si značka Sokino získala oblibu u dalších klientů na trhu. V současné době Sokino vyrábí kromě vlastních vzorů i ponožky na zakázku. Při výrobě si zakládají nejen na originálním designu, ale především kvalitních materiálech a komfortu při nošení. Mezi významné klienty Sokina patří: SC Johnson, Colas, Člověk v tísni, Beep, TT – Ice snow, Eurovalley, AutoMax Group, s.r.o., Smartlook, Smartsupp, Omexom, Vodovody a kanalizace Zlín, Ardix, B+R automatizace, spol. s r.o., X Production, Servind, Currys, Wunder-Baum a další. Více informací najdete na: www.sokino.cz

Kontakt:

Viera Kotulánová

Majitelka firmy Sokino

Tel.: 775 352 528

sokino@sokino.cz